14.03.2018

EGTYayın & ETP18Egtyayın değerli konukları ve sohbetleri ile öne çıkıyor. Dün de çok güzel bir canlı yayın gerçekleştirdik. Egtyayın ekibine bizi davet ettikleri için tekrar teşekkürler. ETP18 hakkında konuştuğumuz yayın çok keyifli ve benim için inanılmaz heyecanlı geçti. İlk kez böyle bir deneyim yaşadığım için biraz saçmalamışım ama bunu da internetimin azizliğine uğramama bağlıyorum neyse olan oldu artık :)

Her yıl yaptığım sunumlarda en çok ETP için hazırladığım sunumlara uzunca süreler hazırlandım. Çünkü canlı yayında da anlattığım gibi ETP de bana göre önemli olan, gerçekten çalışması yapılmış ve sonucu gözlemlenmiş işlerin paylaşılması.

Ben dahil herkes artık, her yerde okuyup öğrenebilecekleri bilgilerin hikayeleştirilerek anlatılmasından çok, yaşanmışlıkları dinlemek istiyor. En popüler sunumlar arasında gösterilen her STEM eğitimi sunumuna katıldığımda şu soruyu sorma ihtiyacı duyuyorum "Hocam 40 dakika içinde bu çalışmayı nasıl yapıyorsunuz? hazırlık yaparken ders bitti şuan zaten :) "İşte bu nedenle bu yıl her yıldan farklı olacak ben buna eminim. Herkesin anlattığı, herkesin "zaten" bildiği sunumlardan sanıyorum herkes sıkıldı. Bu nedenle bu yıl sunumlar çok daha güzel ve faydalı geçecek benim umudum o yönde ;)

24 Martta görüşmek üzere...

Dün yaptığımız canlı yayını izleyemeyenler için: https://youtu.be/96Sf2J1T1iY

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder