13.07.2016

Viyana (Vien) Günlüğü-1 (INTE Conference)

Herkese Viyana'dan merhaba :) Bilindiği üzere biliniyor mu bilmiyorum gerçi ama Viyana da INTE yani Eğitimde Yeni Ufuklar Uluslararası Konferansı bugün itibari ile başladı. Bende sizlere gün gün neler yaptığımızdan bahsedeceğim. Bu yazım öncelikle umarım değerli öğretmenlerimize yol gösterici olur da onlarda böyle konferanslara katılım gösterirler. Artık sima olarak ben tanındığım için konferanslarda garipsenmiyor fakat hala sizinle tanışan bir kişi hangi üniversite hocam diye soruyorlar. Konferanslar sadece akademisyenler için değil arkadaşlar. Yazın paylaşın gelin konferanslarda sunumlarınızı yapın.

Ben Viyana'ya 12.07.2016 tarihinde saat 20:00 gibi geldim. Konferans boyunca iletişimde bulunduğumuz organizasyonla ilgili kişiye daha önce hava alanından otele ulaşım talep ettiğimi bildirdiğim için uçaktan indiğimde karşılandım. Otele kadar bıraktılar. Dolayısıyla ulaşım konusunda çok rahattım. Otele geç saatte vardığım için  12 temmuz öylece geçti.
Viyana

Viyana

13.07.2016 yani bugün sabah kalktım 7 gibi saat 8.30 da Viyana Teknik Üniversitesindeydim. Metro ile ulaşım çok rahat ben 1 haftalık bilet aldım sanırım 16 euro ödedim. Biraz fazla pahalı daha sonra pişman oldum ama neyse... Metroda dediğim gibi kaybolma ihtimaliniz yok her yere ulaşım var üstelik çok düzenli.

Viyana

Viyana


Viyana
Üniversitenin kütüphane kısmında yapılıyor sunumlar. Kayıt olup Keynotlardan sonra ben otele geri döndüm. Otelime yakın alışveriş caddesi olduğunu biliyordum. 
Viyana

Viyana

Viyana

Viyana

Viyana

Viyana

Viyana

Eşyalarımı bırakıp orayı gezmeye gittim (Mariahilferstraße).


Viyana
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder